| ADA_4337 a întrebat:

Mi-am facut un nou cont pe facebook, fara sa-l sterg pe cel vechi.Atunci cand vreau sa intru in vechiul cont, nu mi se permite acest lucru si imi cere parola de la cel nou...Cum pot intra din nou in contul vechi? L-am sters pe cel nou, dar tot asa e

1 răspuns:
| FlaviusHome a răspuns:

Pe Facebook nu se sterge contul, doar se dezactiveaza, iar o data ce te loghezi in contul dezactivat ti se activeaza la loc. O data ce ti l-ai dezactivat nu mai intra pe el si nu o sa ti-l mai vada prietenii tongue