| Ralu_6779 a întrebat:

Mi-am lasat unghiile sa creasca si una mi s-a rupt putin

Va mai creste ca nu vreau sa o tai pentru ca am avut grija de unghiile mele sa creasca si acum sa le tai crying

Răspuns Câştigător
| andreeada a răspuns:

Lasa-le asa si baga-le in ulei de masline pentru a le intari chiar foloseste.Succes!

6 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Sau fa ca mine rupe unghia putin mai mult si dati0o cu picaturalaughing la mine functioneazawinking apoi da-te cu oja

| Dizzydizz a răspuns:

Lasa le asa
eventual da cu putin lac pe unghii sa creasca mai repede:*

| 1112 a răspuns:

Pai taie pic di unghia aia si dati`le poate cu oja transparenta ca sa iti fie mai tari...

sau ai putea lua mai mult calciu ca sa ti se intareasca unghiilewinking

| denisa_4116 a răspuns:

Iti mai creste taietile pe celelalte cum este unghia ta si puneti unghii fales fundita?

| Mihaic93 a răspuns:

O sa-ti cada si degetele!

| Looran a răspuns:

Eu am unghiile foaaarte mari si mi s-a rupt putin o unghie dar din carne, cred ca am dat cu 30 de straturi de lac dar dupa fiecare baie se mai rupe cate putin, imi pare rau de ele ca le ingrijesc de vreo 5-6 lunisad