| marina2116 a întrebat:

Mi-am luat de curand un Allview P5 Alldro si e super bun, doar ca ma deranjeaza un lucru. Cand scriu un mesaj imi apar cuvintele inainte si raman alea de la ei, iar eu nu vreau sa le pun pe alea. T9 sau ceva de genu se numeste chestia aia care face sa puna cyvinte inainte. Cum o pot dezactiva?

Dau funditaaa :*

Răspuns Câştigător
| AlexandruIan a răspuns:

Buna! astazi am rezolvat-o si eu....intri la setari-limba si intrare-tastatura si metode de intrare si bifezi multiling keyboard...

1 răspuns:
| AdelaXzw a răspuns:

Eu am Galaxy fit si pe tastatura la mesaj ori e T9 si apesi pe el, ori tot la tastatura la mesaj sunt setarile, apesi acolo si de acolo te descurci ca e usor, iti apare ''tip de tastatura'', chestii d'astea, si o sa gasesti de unde sa il dezactivezi. Funda?