| No a întrebat:

Mi-as dori ca intr-o buna zi ca visele mele sa mi se poata implini.
Tu ce vise ai? Funda pentru cel mai realist happy

Răspuns Câştigător
| zuzzyxD a răspuns:

Visul meu este sa ma sprijine mami` si sa nu ma judece. Daca acest lucru`s`ar implini toate celelalte vise ale mele ar deveniii realitate. As putea sa cant deoarece m`ar sprijini si as putea sa fac tot ce vreau pentru ca nu m`ar judeca.
DEci printr`un singur viiis.batting eyelashes Mi s`ar ``impliniii``toata viata`happy.

4 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Sa-mi intemeiez o familie si sa ma vad la casa mea

| Mihai7best a răspuns:

Mi-as dori ca toti sa fim egali si buni unii cu altii, sa nu mai existe niciun animal al strazii... si cate ar mai fii

| biix a răspuns:

Sa lucrez la o revista, sa scriu articole happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visul meu este sa am o pisica! Si o sa o am! Deci este 100% realist! Funda!