| anonimatic a întrebat:

Mi-ati putea impartasi vreo parere despre liceul Economic Theodor Costescu din Drobeta Turnu-Severin(mai de fite, mai bun etc.)
Apreciez raspunsurile:*

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Eu am terminat Th Costescu...ce sa zic depinde unde nimeri
clasele bune sunt A si B unde se repartizeaza elevii cu mediile cele mai mari si unde predau profesorii "de elita" si cu pretentii.
Clasele ramase noi le numeam zona crepusculara laughing
Oricum e f frumoas daca ajungi sa te integrezi si sa mergi in diferite proiecte atat in tara cat si strainatate. Liceul e implicat in multe proiecte finantate.

1 răspuns:
| Steff_7182 a răspuns:

Cel mai prost liceu ever! mai bine te duci la liceul Balcescu din Iasi.acolo se face tata carte!