| 2extrem a întrebat:

Mi s-a magnetizat cartela ce fac?crying( aia de la orange sunt varza nu ma ajuta deloc

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te schimbi de companie prin portabilitate prepay si asa iti bagi castravetele in gura celor de la Orange sa vada ce inseamna cand nu ajuti clientul la nevoie.

| Danyel a răspuns:

Schimb-o.

| marcela290 a răspuns:

Sa inteleg ca numai merge. te-as sfatui sa iti iei o alta cartela de la Orange cu acelasi numar. asta se poate doar in oficiile Orange. celor de acolo se spui ca ti s-a furat aceasta cartela. funda?big grin