| alyntgjiu a întrebat:

Microbisti sunteti? laughing daca da cu ce echipa tineti? P. S.: eu steaua. prieteni stiu de ce rolling on the floor oops cresi categoria rolling on the floor

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Stiinta.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Stiu ca o sa imi fac dusmani dar tin cu DINAMO.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Alyntgjiu. vrei sa agiti pe aici spiritele?laughing)

pupimik
| pupimik a răspuns:

Dupa cum spunem... vrei sa agiti spiritele?
Fiecare e liber sa tina cu ce echipa doreste...si mi se pare jenant sa te iei de capra vecinului.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Alyntgjiu laughing wow...ai copt mult replica asta?laughing

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Steaua... si sufar in dracilaughing
Barcelona, ca un model pentru ce ar trebui sa joace "vitezistii".

| beba a răspuns:

Panatinaikos

| sergiu25bc a răspuns:

Scuze dar nu am echipe din ROMANIA, eu sunt milanist pina la moarte deci FORZA AC MILAN

| Zoombe3 a răspuns:

CFR Cluj, cel mai frumos imn si big grin cei mai sexy jucatori

| ciupy a răspuns:

Nu vreau sa-mi fac dusmani pe site dar eu sunt Rapidist asa ca imi pare rau v-as injura pe cei ce tin cu dinamo sau steaua dar nu o fac pentru ca in fienea mea respect fiecare echipa din Romania pentru ca sunt roman frate

Răspuns utilizator avertizat
| andreutzza a răspuns:

STEAUA...happy