| Orevana a întrebat:

Mie dor de Naruto si as vrea sa vad nu numai ce s-a dat daqr si episoade shippuuden. Cine imi da un site foarte bun ii dau funda dar vedeti ca vreau cu subtitrare sau in romana.

Răspuns Câştigător
| RsDeea a răspuns:

Pe acest URL gasesti episoade cu subtitrare in romana:
http://www.peteava.ro/uchichamadara/video

4 răspunsuri:
| 3thera a răspuns:

Nu intra pe "pe teava", e bullshit.
www.animekage.com e cel mai bun site Naruto&Naruto shippuden cu subtitrari in romana.
Episoade noi apar in fiecare joi.
Pentru manga(care e mult inainte episoadelor si se citeste de la dreapta la stanga) intra aici: http://mangable.com/naruto/

Have fun;)

| LikeASunset a răspuns:

Naruto carcotasul happy

| Shiro_9234 a răspuns:

Uite, eu de exemplu ma uit pe www.animekage.com E foarte bun vu subtitrare in romana. Episoadele apar in fiecare joi in engleza si la MAXIM o saptamana apare si traducerea. Deocamdata sunt doar 172 in romana si 173 in engleza. Maine sau poimaine apare si in romana si la 173. Sper ca te-am ajutat! ^_^

| anime_3439 a răspuns:

Downloadeaza-le