| adriana_1289 a întrebat:

Mie imi place stilul emo, adica imi plac frizurile si vreau sa imi fac o freza emo si nu stiu ce mi s-ar potrivi aveti vreo idee?

dau fundita:X:X

Răspuns Câştigător
| 101010 a răspuns:

Http://1.bp.blogspot.com/......20/000.jpg asa ar sta bine in suvite sau asa doar intr-o culoare: http://4.bp.blogspot.com/......s320/2.jpg

1 răspuns:
| Brunetica a răspuns:

Buna! pai depinde si de par si depinde si de tine, daca ai parul lung e de preferat breton si sa til vopsesti in doua culori arata foarte misto.