| SupradozaDeViseXD a întrebat:

Miercuri adica azi nu am fost la scoala ca i-am zis lui mamaie ca nu o sa vina mai nimeni, dar de fapt au venit colegii. Si acum mamaie vrea sa vina la scoala sa vada ce scoala e asta si o sa afle( va mai afla si ca am chiulit de la fizica). Ce ma fac? Va rog repede niste idei cum sa o conving sa nu mai mearga la scoala!

1 răspuns:
| i44na a răspuns:

Daca as fi in locul tau as vorbii cu colegi si i-as spune ca asa ati zis ca maine sa nu mergeti la scoala. Poate ar fi mai bine totusi sa-i spui inainte sa afle ea ca altfel se eenerveaza mai tare(poate). Faci cum vrei. Orcum, succes in a scapa din chestia asta cu bine!