| Andreea9923 a întrebat:

TpU! Am nevoie de multe idei cum as putea s-o conving pe mamaie sa ma primeasca la ea in vacante( s-a certat cu tata si nu mia vrea sa ne vada pe niciunu dar cand am fost la niste prieteni din acel sat m-am intanlit cu ea si a vorbit cu mine de parca nu s-ar fi intamplat nimic happy ) deci eu m-am gandit sa ma duc cu bicla pana la tara si sa vorbesc cu ea sa vada ca eu nu am nimic cu ea. am nevoie de multe propuneri mamaie e cam incapatanata big grin... dau funda :* P.S : scuzati categoria happy

2 răspunsuri:
| Radu_Bogdan_Ionut_1990 a răspuns:

Eu spun ca cel mai bine sa vorbesti cu ea deschis si sa ii spui ca vrei sa stai pe la ea. Si l-as sfatui pe tatal tau sa incerce sa rezolve situatia, nu sa se incapataneze. Nu e frumos sa stai certat cu parintii.

| Andreea9923 explică (pentru Radu_Bogdan_Ionut_1990):

Mda...e o situatie mai dificila.s-au certat de mai multe ori iar de fiecare data tat venea sa faca pace dar acum nu mai vrea zice ca e radul ei acum...