| soffie a întrebat:

Momente stranii traite. Remember?

3 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Am patit eu ceva dubios pe cand aveam 14 ani, dar nu imi amintesc chiar asa bine detaliile. Eram pe un scaun cu verisoara mea si a sunat telefonul fix. Amandoua am alergat spre el sa raspundem, iar eu am intrat cu mana intr-un geam al usii. NU avea nicio crapatura sau ceva, pur si simplu m-am trezit acolo cu mana, fara cioburi, sange sau zgarieturi. Am ignorat faza, dar si acum ma sperii cand ma gandesc la ea...

Alte chestii care mi se par stranii sunt deja-vu-urile, pe care le am destul de des si uneori nici nu imi dau seama ca a fost deja-vu decat dupa cateva zile, cand am unul din nou, cu aceeasi chestie.

Mi se intampla si mie sa ma gandesc la o persoana si apoi sa ma sune, dar asta cred ca e mai degraba telepatie.

| Meaningful a răspuns:

Lots.
Iti spun un singur lucru care a fost la inceput un moment straniu dar care acum s-a transformat in firesc.
Mereu cand ma gandesc la o persoana pentru ca trebuie sa vorbesc cu ea din diverse motive, vreau sa o anunt ceva sau simt ca a ramas ceva neclarificat intre noi, ma suna ea sau o intalnesc pe strada.
Sau imi vorbeste cineva despre ea si imi spune exact informatia de care aveam nevoie in legatura cu acea persoana.

| Soryn6 a răspuns:

Exista lucruri strani, fantome, ozn!
Pana nu vezi nu crezi si cand vezi si le spui altora nu te cred pana nu vad si ei!