| andra_6405 a întrebat:

Naruto o iubeste pe sakura?

9 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Pai, tu ce crezi?
Normal ca DA

| Miina a răspuns:

Buna.
da Naruto o iubeste foarte mult pe Sakura, dar ea il iubeste pe Sasuke.
Funda?puppy dog eyes

| Mao a răspuns:

Aha. E mai mult decât evident.

| ɹαℓυ a răspuns:

Din cate stiu eu...Da happy

| RoseQueen a răspuns:

Pai,da,dar ea il iubeste pe Sasuke.Insa totul se schimba si lucrurile se cam intorc pe dos.

| ValeValyxX a răspuns:

Buna ^^ pai, daca ne luam dupa aparente, dupa marturii si alte indicii cam asa ar fi.insa Masahi Kishimoto(creeatorul animeului) nu a dorit sa faca acest anime unul de romanta,ci, din contra, unul de comedie si actiune.Aici avem un triungi amoros, care implica multe discutii.Sakura il iubeste pe Sasuke, Naruto pe Sakura.si apar mai multe hinturi(sau indicii)care dovedesc mai mult sau mai putin acest lucru.in pre-shippuden(adica seria de dinainte de shippuden) naruto pare sa o iubeasca pe sakura,si ea pe sasuke, insa in shippuden totul se schimba, mai ales in capitolele manga.sakura incearca sa il omoare pe sasuke,sasuke incearca sa o omoare pe sakura,naruto o salveaza, sakura il minte, etcc

| Иαяʋтσ a răspuns:

Am vazut in ultimile episoade ca Naruto s-a inevrvat pe sakura si a spus ca o uraste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident ca o iubeste. Pentru ea incearca sa il aduca pe Sasuke inapoi, vrea sa se tina de promisiunea de mult facuta. A iubit-o din primul episod...

| Domnisoara1fara1nume a răspuns:

O iubeste da ca ii place de ea!