| midnight a întrebat:

Neata TPU! am descarcat modelu de evaluare initiala la chimie si mi-a dat numai pentruclasa 7. ceea ce e o prostie:cum sa dai test predictiv din ceea ce n-ai mai facut? marog...ideea e ca eu sunt clasa 8 si as vrea sa vad niste modele de evaluare pentrucls 8. n-am stiut eu ce sa descarc sau chiar nu exista? FUNDA! si uite frate nici la biologie nu are model de cls 8.

Răspuns Câştigător
| LauraFlorentina12 a răspuns:

Sti eu sunt cls a7 si am dat test predictiv la chimie din tabelul ala tampit si am luat 4.5 ca mai fost putin si din bio cu 2 puncte din ofociu. tare nu?

1 răspuns:
| ZoeyMe a răspuns:

Daca ai o intrebare nu ezita sa o scrii aici http://just-ask-zoey.blogspot.com si vei primi garantat raspuns.