| MadaMadalina1234 a întrebat:

Neata, TPU! Am nevoie urgent de niste metode de copiat la testul la geografie. Nu am apucat sa invat nimic pentru ca abia ieri ne-a anuntat si dam test din tot caietul...
Cele mai originale/bune metode primesc funda!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In timp ce scriai intrebarea invatai o pagina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing

| darrio2007 a răspuns:

Te apucai de invatat decat sa ceri parerea pe aici.

| justanotheruser99 a răspuns:

Scuze, dar ma tem ca oricât de calificată as fi, eu nu încurajez hoția. Încearcă sa citești foarte atent, folosește markere colorate pentru a-ti evidentia ideile principale si mănâncă putina ciocolată. Succes!

| Pizzaislife a răspuns:

Baga copiuta in ghiozdan intr-un caiet in asa fel incat sa o scoti sa te uiti la ea cand nu e profesorul si sa o bagi repede in caiet cand se apropie