| LiCuRiCi_8607 a întrebat:

Neata TPU de ce nu merge lady popular in romana si in celelalte limbi merge doar in engleza de ce? va rog raspuns urgent. fundita promit

6 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Nici la mine nu merge!
probabil lucreaza la site!
a mai facut asa si sia revenit peste cateva ore!

| 13DoXy13 a răspuns:

Da stiu...si eu am pus intrebarea astalaughing..nush ce are. poate ucreaza, si tocmai acum de Pasti cand eu candidam la ftvcrying((((

| bombonyk04 a răspuns:

Nu prea stiusad nici la mine nu merge decat in engleza si francezacrying nu stiu ce s-a intamplatcrying ce nume ai in lady popular? mesajhappy

| LiCuRiCi_8607 explică:

Va multumesc