| Dida_9148 a întrebat:

Neata TPU! De curand mi-am reinstalat windowsul si nu-mi mai merge sa joc Aion, Metin2, World of Warcraft( jocuri 3D ). Cine stie de ce nu? Imi puteti da detalii pe id theo_gcs@yahoo.com

3 răspunsuri:
| 9gag a răspuns:

Instaleaza placa video in caz ca nu ai facut-o si daca ai instalat-o atunci cauta pe net ultimul update pentru placa ta. Succes

| AlexanderTheG a răspuns:

Isntaleaza-ti si placa video de asta nu-ti merge

| Ianc_Bogdan_1991 a răspuns:

Salutare am o problema cu jocurile RPG online mi se descarca patchurile lor de pe net, dar insa in ce consta problema cand e vorba de update jocului ca sa porneasca la server nu gaseste ramane in asteptare, imi apare o eroare cum ca antivirusu sau firewall nu il lasa sa isi efectueze operatiunea, am windows 7 pe laptop am dezactivat firewall si antivirusu si tot asa numi ruleaza la updateu patchului unui joc online rpg Astept Raspuns vA MULTUMESC!