| anonim_4396 a întrebat:

Niste melodii triste?
Niste melodii despre a pierde pe cineva?
Niste melodii despre moarte?
In engleza va rog

Răspuns Câştigător
| 123456789010 a răspuns:

Medley corpse bride song.
Mai e de la AnnaBlue și Damien Down. Au: Alone, angel...Etc.
Mai e de la Erutan Music: unforgotable silluete. Sau cv de genul. Și sunt mai multe. Mai e trupa Suicide Room. Mai e BVB(tot o trupa-Black vail braids) și HIM(his infernal majesty). Acolo găsești multe melodii în genul pe care îl vrei. Caută Chase Holfelder. El face cover-uri la melodii, dar trece melodia de la minor la major și îi ies mai gotice. De la el îmi plac:Animal, Get READy și mai e. Foarte fain le face. Mai e o trupa:Xandria. Are melodii gotice. Mai e o melodie, nu stiu exact de la cine. Se numește Blood Flower. E super. Mai e Lana fel Ray. Are: Serial Killer, Summer sadness. Și mai sunt, dar nu stau sa le enumăr pe toate. Mai e Melanie Martinez care face melodii super. Mai e David Bowie. A murit, dar are niste melodii minunate. Mai am de zis. Știu că e multlaughing. Crazy in love(caută Killing Stalking mmv crazy in love că sa îți de-a melodia potrivită. Mai poți să cauți: Animal killing stalking, e de la nipnuts editul, dar melodia e de la Chase Holfelder.) Sper sa te fi ajutat. Mai am, dar sunt super multe. Dacă mai vrei să îți recomand melodii de genul, poți să iei legătura cu mine aici, pe toți, apoi să îți dau nr meu.:k

2 răspunsuri:
| Gillian a răspuns:

Marcha fúnebre- Chopin; piesă clasică.