| CrAzZyRose a întrebat:

Niste statusuri noi in engleza big grin cu traducere happy fundita pentru cele mai multebig grin

1 răspuns:
| onusha a răspuns:

What happened doll look bad? Got something to me or just fear itself that are better than you?=
Ce-ai patit papusa de te uiti urat? Ai ceva cu mine sau e doar teama de sine ca sunt mai buna ca tine?

Perfect woman is boring and perfect man does not exist=Femeia perfecta e plictisitoare iar barbatul perfect nu exista!

There are a joy for those who like me... and a concern for those who envy me=
Sunt o bucurie pentru cei care ma plac … si o preocupare pentru cei ce ma invidiaza

There are a joy for those who like me... and a concern for those who envy me=
Ea e ca aerul dar te lasa fara respiratsie. Blonda,/bruneta ochi albastrii, sursa ta de inspiratsie…!

Flying over the whores and their views have flaws and then some die=Zbor peste tarfe si parerile lor, am defecte dupa care unii mor
Believe in love and live your life, nothing is more beautiful than love=
Crede in iubire si traieste-ti viata, nimic nu e mai frumos decat sa iubesti

Like today you were next to me, now you’re only, remained just linger on that I can get them out of mai head=
Parca astazi erai langa mine, acum numai esti, au ramas doar clipele pe care nu pot sa mi le scot din cap

See you everywhere I can not imagine mai life without you, there are so many things that you can look … … I love you=
Te vad peste tot nu imi pot imagina viata mea fara tine, sunt atat de multe lucruri pe care nu le pot uita….te iubesc