| deffect a întrebat:

Noi, daca ne dam raspunsuri la propriile intrebari, de ce nu ne putem da funditalaughinghappy

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Nu ştiu sigur... dar într-un mod foarte pompos şi oficial se numeşte "conflict de interese".
Mai colocvial se spune că nu e corect.happy

7 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

laughing
pai nu ar fi corect happy
si ca ce ffolos sa-ti dai tie fundita confused

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu mi se pare corect.

| juniper a răspuns:

Nu ar fi corect si oricum daca am face asta, am avea vreun 1 milion de fundite laughing

| nobody_9468 a răspuns:

Din bun simt si respect pentru altii
noi doar intervenim...de ce ai m'ai pune o intrebare daca stii deja raspunsul? da...cu toate ca majoritatea din noi punem intrebari doar de dragul de a punesad

baftabig grin

| Lady.Love a răspuns:

Pentru ca tu ai nevoie de un raspuns din partea cuiva...nu din partea ta, banuiesc ca de asta pui o intrebare. Deci...care ar fi rostul sa iti dai tie fundita? happy

| costymaximus a răspuns:

Crezi ca ar fi corect?

| roox a răspuns:

Nu ar fi corect laughing