| Notperfect4you a întrebat:

Noi la inceputul fiecarei ore de romana noi ne alegem o tema de discutie cat mai interesanta pentru a participa cat mai mult colegi la discutie.Au fost multe teme cum gen : despre vointa,copilarie,vise, prietenie etc.As aprecia mult daca ma puteti ajuta cu o idee interesanta,pentru varsta noastra,o tema de care sa fie interesat toata lumea,mai deosebita.Am nevoie cat se poate de repede.Multumessc mult. Ideea care o voi alege va primi funda happy
Ps. Poate gasiti si niste site-uri de unde pot luat idei, ca trebuie sa scriu un text de vreo pagina care sa il citesc si apoi sa pun 2 intrebari colegilor.
Urgent!. Multumesc! big hug

1 răspuns:
| ILoveTacos a răspuns:

Viata dupa moarte, daca chiar exista.Lumile paralele.Telepatie.Suflete pereche.Visatul lucid.Unicorni.Muraturi.