| anonim_4396 a întrebat:

Nu am primit nici un raspuns la o intrebare asa ca o mai pun odata, poate de data asta...
Exista septum (pierce) fals? Daca da, unde pot gasi?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Da, exista. Din cate stiu eu, sunt acele pirsuri cu magnet.Hmmthinking nu stiu pe unde ai putea sa gasesti.Incearca la magazinele unde vinde de obicei cercei, pirsuri normale, clame...chestii din astea.

1 răspuns:
| Catastrophy a răspuns:

Mhmmm... nu imi imaginez un mecanism pentru septun fake =]]] e cam imposibil :d, si cu magnetu..nu prea ced ca merge big grin