| loveaholic a întrebat:

Nu credeti ca intrebarile despre teme scolare puse de copii ar trebui puse la educatie si cultura generala? Pe mine ma enerveaza cand caut intrebari si dau de ele.

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Intrebarile pe teme scolare nu trebuiesc puse nicaieri! Regulamentul interzice asta! Eu ieri am sters intrebari de teme pe banda rulanta! Poti face si tu asta! Raporteaza tot ce are legatura cu scoala! Trebuiesc descurajati lenesii! Am scris administratiei (Ralucai) sa faca ceva in directia asta ca situl nu mai prezinta interes pentru multi dintre noi!

| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu sunt si de partea da, dar sa zicem ca au voie daca nu stiu ceva sau niste idei daca vor pot sa intrebe. Dar multi vor ca useri de pe TPU sa le faca temele. Daca au nevoie de mici sfaturi sau mici idei nu-i nimic grav, dar in rest sunt de acord cu tine, numai ca acum, cu inceperea scolii, toti sunt cu intrebari de acest gen, ai vazut banuiesc ca in vacanta toti intrebau ce sa mai faca si acum vor teme rezolvate pe tava.Deci cineva trebuie sa ia atitudine.

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Aceste întrebări nici nu ar trebui să existe, pentru că rezolvarea temelor pe site este interzisă! În regulamentul de pe TPU scrie că toate întrebările prin care se cere rezolvarea unei teme vor fi raportate. Iar în legătură cu ce ai spus tu, da, sunt mulți useri care pun întrebările la categorii total nepotrivite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba ce se intampla daca iei 1, ca a luat o colega l; a sc ca a copiat?