| DonCorleone a întrebat:

Nu de mult a fost un film parca pe proTV
parca masacrul din texas ii zicea... dar nu stiu care ca sunt 5 filme
imi dati va rog cei care stiti... linkul de unde unde se poate viziona sau downloada
va zic ce stiu din el
filmul era cu o blonda si cu o bruneta(2 fete)
si 2 baieti pe unul il chema Dean si trebuie sa mearga in armata
se opresc la un magazin unde e plin de "rockeri" sa zicemlaughing
si eunt urmariti de o femeie pe motoreta
si din "greseala" calca o vaca si vine... un batran care se dadea drept serif si ii duce la el acasa
si incepe massacrul. primul moare baiatul brunet
si cam atat stiu
ve rog spuneti-mi big grin
mersi mult si cel care imi da filmul cu subtitrare ii dau funda si vot
mersii mult!

Răspuns Câştigător
| Hirako a răspuns:

Filmul se numeste Masacrul din Texas : Inceputurile

http://www.videofil.ro/film.php?id=2181

1 răspuns:
| rater1994 a răspuns:

Www.filmecyps.com acolo gasesti