| anonim_4396 a întrebat:

Nu imi merge Facebookul pe niciun browser, pe Chrome imi arata pagina alba si scrisul de la Facebook ca si cum as scrie o mizerie in Word, iar pe Firefox se incarca la infinit, pe ambele browsere merge absolut orice site, numai Facebookul nu. Ce dracu sa-i fac? Am sters cookie-urile, istoricul, absolut tot, dar nu vrea, culmea ca tocmai acum am nevoie de el si ma apuca toti dracii.

Răspuns Câştigător
| Ađrian90 a răspuns:

Şi la mine este la fel. Am reinstalat chrome-ul şi mozila-ul şi tot aşa este. Bănuesc că este de la ei.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Reinstaleaza-l man, asta e