| Elenushpisicush a întrebat:

Nu imi merge sa schimb poza de profil pe facebook si nici cover-ul nici de la profil nici daca o incarc in alt album sa o setez dupa de profil si in plus nici sa incarc o fotografie sau un alt album nici cover-ul deci...nu stiu ce sa fac ca sa mearga eu o selectez de la profil nu din alte albume sa o setez de profil caci nu o pot face mai mare dupa....Mai pe scurt : nu se deschide fereastra aia de unde sa selectez poza.....Nu imi da nici un fel de eroare decat faptul ca nu se deschide pentru a selecta si rezultatul nu apare nimic nici macar eroare.

Funda pentru un raspuns bun :*.

1 răspuns:
| Calin_Carol_1998 a răspuns:

Da la editeaza poza de profil si cauta la ceai pe net sau pc al tau e stricat happy