| melissadulcika a întrebat:

Nu imi suport tatal cand ne vedem ne certam ceva idei sa nu mai fie asa? nu mai vreau sa ma cert cu el cum pot sa fac asta?

2 răspunsuri:
| Skeez a răspuns:

Din pacate avand in vedere ca te certi cu el nu are rost sa discuti tu cu el despre asta dar incearca sa o rogi pe mama ta sa vorbeasca cu el... chiar nu am idei acum
Succeswinking

| AdyP20 a răspuns:

Poveste adevarata:
Sotia merge la preot. Preote cand imi vine sotu acasa cand il vad in fata portii deja simt ca trebuie sa-i zic. Preotu i-a dat apa sfintita sa-l tina in gura 5 minute de fiecare data cand isi vede sotu si simte nevoia "sa-i zica ceva". Apa sfintita insa s-a epuizat si ea s-a dus inapoi la preot. Preotul i-a zis sa foloseasca apa de la robinet ca are aceeasi efect. Morala: cand va certati fa in asa fel incat sa nu-i raspunzi inapoi si lasa-l sa-si termine ce are de zis. Ai doar un tata nu strica relatia.