| angelica02 a întrebat:

Nu inteleg de ce in momentul in care te indragostesti nu mai poti da afara din suflet persoana iubita,de ce nu ai curajul sa ii spui ce simti pentru ea,propabil e frica si de raspunsul negativ,plus de asta are si prietena, dar el se uita mereu la mine ma priveste lung si imi zambeste eu simt ca ma iubeste oare o fii adevarat, dar cand il privesc si el ma priveste simt ca ma atrage ceva de el si lui ii vine la fel presimt eu asta oare ma inseala sentimentul acesta?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Nu ai de unde să știi dacă te înșeală acest sentiment sau nu. Trebuie să stați de vorbă, să ieșiți undeva, să vă cunoașteți mai bine si după poți să iți dai mult mai bine seama de anumite lucruri.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Nu, nu cred ca te inseala, dar trebuie sa astepti pana face el primul pas daca are prietena sau cel putin trebuie sa astepti pana se despart ...Cam naspa, nu-i asa? happy Dar numai asa vei avea succes cu el! happy