| BrokenHeart11 a întrebat:

Nu inteleg un lucru, de ce unii oameni sufera mai mult din dragoste, neputand sa-si revina iar altii reusesc sa treaca peste, eu una fac parte din randul oamenilor care nu pot trece absolut deloc, simt ca viata mea este mizerabila atunci cand nu e in jurul meu, inca nu l-am pierdut, dar nimic nu e sigur, dar atunci cand ne certam totul devine urat pentru mine, am un gol in stomac, nu pot manca, dormii. oare am innebunit? happy multumesc

Răspuns Câştigător
| Auslesse a răspuns:

Eu cred ca ma aflu undeva, la mijloc.happy
m-am despartit de 2 luni de fostul prieten,la inceput mi-a fost greu,simteam ca viata mea nu mai are nici un rost,dar dupa aia mi-am revenit,cand am vazut ce fel de om e! am pentru cine sa traiesc,am mama, tata, am un frate, deci nu se merita sa plang pentr-un baiat!
Slava Domnului, baieti sunt!happy
nu se merita sa suferi pentru un baiat!
happy

2 răspunsuri:
| ZyReXe a răspuns:

Pai nu pot spune ca te inteleg pentru ca eu sunt din randul oamenilor care trec peste foarte usor nu ma supar sau din astea sa nu dorm eu nu am probleme
Nu ai innebunitlaughing este normal pentru ca il iubesti asa de mult. Spune-i cat de mult il iubesti si cred ca nu il vei "pierde"

| Mareea a răspuns:

Pai...draga mea, pentru inceput din pacate pentru tine PRIORITATEA NR 1 este viata sentimentala.pfff cam la majoritatea e asa.ne consumam mereu din toate nimicurile iar daca stam si analizam chiar asa e dar atunci pe moment ni se pare ca a zis ceva foarte deplasat happy. Aici depinde si de felul tau de a fi, daca esti o persoana sufletista care pune binele altora inaintea binelui ei DA vei suferi. eu zic sa incerci sa te redresezi singura, sa te gandesti ca in viata sunt lucruri mult mai importante si ca baieti mai sunt, trebuie doar sa ii tratezi ca atare pana iti dai seama ce e de capul lor si abia dupa aceea sa le arati cum esti tu cu adevarat ..ca altfel nu se merita sad si vei suferi. sper ca te-am ajutat.happy te-am pupat :*:*