| Alina_7061 a întrebat:

Nu m-am mai sarutat pana acum si mi-e frica de momentul care va urma. Am 17 ani straight facesi daca de exemplu ies la o intalnire ar trebui sa ii spun baiatului respectiv acest lucru? si cum? hellllllpppp

Răspuns Câştigător
| Ionut a răspuns:

De ce sa-ti fie frica, nu ai de ce. Lasate purtata de dragoste cum s-ar spune. Si daca vrei spune-i baiatului ca nu ai mai sarutat si te va intelege si te va ajuta in privinta aceasta. Fi curajoasa ce naiba. Da-o in mama ei de treaba. "Drept si privirea dreapta "
P.S : Haaaai succes! happy

7 răspunsuri:
| IcsD a răspuns:

Si eu am 15... In aceeasi situatie ca tinee.big grin. Nu ii spune astaa. Ai fost pe punctul de a o face si nu ai stiut cum sa reactionezi

| heartslow a răspuns:

Http://www.gavagai.ro/blog/2007/06/11/cum-se-saruta-cu-limba/
ai aici un site care te invata cum sa te saruti, si incearca sa nu-ti mai fie frica, ca pana la urma o sa fie foarte placut:* funda?:P

| Deyux_5665 a răspuns:

Ai mare grija cu baietii din ziua de azi! Mai bine nu ii spui lui. daca n u ai incredere in el... Poate totul va decurge de la sine~!
Am 16 aniblushing si prima data m-am sarutat la 12blushing!

| MelculTurbat a răspuns:

Nu e greu, depinde ce baiat, ca poate rade de tine...mai bine nu ii spui, il lasi mai bine pe el sa te sarute, si ce face el faci si tu. Nu e asa greu, dar esti tu speriata de lucrul asta, ca nu stii ce va zice. Oricum o sa ii placa si lui...winking

| alina_9560 a răspuns:

Este cel mai usor...lasa`te purtata de valll...

| ALeXsSaY a răspuns:

Nu nu ii zici ''hai sa ne sarutam'' Pur si simplu te apropii de el si. bingowinking Sau ai putea vb cu el sa ii zici ca nu ai mai sarutat inainte iar el te va intelege si va stii ce are de facut. Eu ti-as zice ''lasa-te pe mana mea si vom atinge cerul impreuna, doar inchide ochii sa iti arat cum '' big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa nu spui nimic... poate nici nu va observa laughing
Este normal sa iti fie frica, asa e la primul sarut. Stai linistita ca nu este ceva foarte greu, lasa-l pe el si fa si tu la fel, o sa vezi ca nu e complicat.