| aliceXd a întrebat:

Probabil ca o sa sune ciudat cand spun ca un baiat ma place, dar eu nu desi e tipul perfect, imi spune exact ce vroiam sa aud de la un baiat pana acum, adica, as fi dat orice sa aud toate chestiile care mi le spune el acum, poate chiar incepe sa imi placa un pic de el. Dar pur si simplu ceva ma opreste, poate imi este frica de relatie, pentru ca ar fi prima, si de aici rezulta si faptul ca nu m-am mai sarutat pana acum si. mi-e un pic teama de acest lucru. Voi ce ziceti ca ar trebui sa fac?!

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Mai bine sa iti para rau de ceva ce ai facut decat sa iti para rau de ceva ce n-ai facut!winking
asa ca,incearca,oricum pana la urma tot o sa ai o relatie si daca ai gasit si baiatul perfect cum spui tu o sa fie ok,cred!
nu vad nimic rau in a te implica intr-o relatie atat timp cat cunosti baiatul si iti place de el,depinde si cati ani ai si daca esti pregatita pentru asa ceva! insa,daca iti dorestii sa fi cu el, fa-o, nu-ti fie frica!

1 răspuns:
| BiaBiencuzza a răspuns:

Si eu am ezitat prima data nu trebuie sa iti fie frica totu are un inceput si cu saruttul deschide gura si misca buzele tongue noroc! 1