| lipitoOarea a întrebat:

Nu mai inteleg nimic. Tot mai multi usseri TPU sunt suspendati pentru nimic. Unii au fost suspendati pentru. http://zidul-chinezesc.blogspot.com/, interjectii ca "Aaaaa" sau intrebari si raspunsuri- irelevante"Dar la biserica nu mergem? Ca doar nu suntem pagani!
Raspuns la intrebarea:
Nu mai am sonor la PC, de cand mi-am reinstalat antivirusul (avast). Care ar fi motivul si ce trebuie sa fac? Ma poate ajuta cineva?" sau "Mda". Pur si simplu unii sunt suspendati pentru o gluma pe t/a "Ma mananca rau o buca!". Imi explicati ce se intampla?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu se respecta niste conditii normal sa fie lumea suspendata asa ca citeste regulamentul si vei afla misterul celor care fac puscarie 30 de zile pe TPU.

| arysa a răspuns:

Eu sunt de acord sa fie suspendati daca nu raspund ceea ce trebuie. Cred ca ar mai trebui suspendati si utilizatorii care cersesc fundite sau raspund aiurea la intrebari ceva in genul "nu stiu raspunsul la intrebarea ta". Pai daca nu-l stii de ce raspunzi? oricum nu conteaza ca sunt suspendati conteaza sa se invete minte.

| Kiddduu a răspuns:

Poate celu/celor de la TPU` nu ii/le convine aceste expresi...
Ei au facut acest site pentru lucruri serioase.Nu pentru niste prosty.
Pe care toti le face ar trebui sa devenim mai seriosiwinking

Dai funda?confusedpuppy dog eyes

| SylviuCatlin a răspuns:

Am si eu o problema cu antivirusul! nu mai am de loc! daca imi instalez imi recunoaste netu ca pe un virus si nu mai merge dupa netu! poate e ceva de geni si la tine! A si inca ceva doar Avast nerge alt ceva nu pot sa instalez, se incarca putin si dispare pur si simplu!