| PredatoR a întrebat:

Nu mai merge pe Facebook sa ster poze din Albumul "Fotografii de profil" nu am obtiunea "Sterge aceasta fotografie" cum era inainte. Cum pot sa sterg niste poze din acest album?

Răspuns Câştigător
| farmeranonimnou a răspuns:

Pai,intri pe contul tau de facebook si dai la fotografii. Dupa aceea dai pe respectiva fotografie care vrei tu sa o stergi.Si,sus in dreapta este un "x" si langa el este o liniuta si dupa aceea un fel de floricica ce este aia si dai acolo.Si vezi ca iti apare acolo sterge fotografie.