| geanina788 a întrebat:

Nu-mi merge facebook-ul de doua saptamani ma poate ajuta cineva? laptopul merge destul de ok pe celelalte siteuri doar pe facebook nu-mi permite sa ma loghez precizez ca mi-am deschis contul de pe un alt computer si mergea. multumesc anticipoat!

54 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns (pentru PlicTIsiTuL_1695):

Deocamdata faci fara fisierul hosts.

| PlicTIsiTuL_1695 a răspuns (pentru neluL):

Nu a functionat cu nimic... eu trebuie sa plec la scoala revin pe la ora 18:00

| PlicTIsiTuL_1695 a răspuns (pentru neluL):

Am revenit, mai devreme, daca mai putea ajuta? big grin

neluL
| neluL a răspuns (pentru PlicTIsiTuL_1695):

Nu mai stiu unde am ramas :D
In Mozilla intra aici si reinnoieste pluginurile
https://www.mozilla.org/ro/plugincheck/
Tot cu ocazia asta intra la Unelte ->Suplimente si vezi sa nu ai ceva instalat pe acolo la Extensii sau Module.

| PlicTIsiTuL_1695 a răspuns (pentru neluL):

Am module, PS:Inca esti la servici? poate ma ajuti cu tw

neluL
| neluL a răspuns (pentru PlicTIsiTuL_1695):

Da! (nu pot sa-l folosesc)

| PlicTIsiTuL_1695 a răspuns (pentru neluL):

Ms foarte mult de ajutor,dar se pare ca am reusit,mi-am schimbat ip-ul sau mi-am pus o noua interfata nu stiu,nu-mi dau seama cu ajutorul programului Proxy Switcher Standard, dar nu stiu daca este legal ceea ce am facut, oricum problema este de la furnizorul meu de internet, toti care au internat de la el nu le emrge, cine are de la altcineva(RomTelecom de ex.) le merge. Acum ma intreb e legal sa folosesc proxy switcher sa schimb ip-ul sau ce face el?

neluL
| neluL a răspuns (pentru PlicTIsiTuL_1695):

Pai nu te controleaza nimeni si intr-un fel e legal, e ca si sum ai avea IP dinamic care la o resetare de router, modem se schimba. De la ce provider ai internet?

| PlicTIsiTuL_1695 a răspuns (pentru neluL):

Am de la cineva din sat de la mine ( Locuiesc la tara) Iar din cate am auzit si el are de la altcineva, acum nu stiu ce sa cred, Mersi foarte mult de ajutor

neluL
| neluL a răspuns (pentru PlicTIsiTuL_1695):

Nu ai pentru ce! bye, bye wave

| PlicTIsiTuL_1695 a răspuns (pentru neluL):

Multumesc inca o data, salut si baftawinking
PS: Totusi as fi vrut id tau de mess ca vad ca te pricepi si cand as avea o problema mai putea ajuta happy

neluL
| neluL a răspuns (pentru PlicTIsiTuL_1695):

Lasa-mi mesaj privat pe TPU si te ajut daca pot! E cel mai rapid mod de raspuns pe care il pot face.

Alte răspunsuri
| Alexutzu1996200696 a răspuns (pentru neluL):

Salut, incerc de cateva zile sa intru pe facebook si nu merge. Folosesc Opera si imi intra pe orice site numai pe fb nu imi intra, se incarca la nesfarsit si nu imi intra...ce pot face?

| Irteanul a răspuns:

Sterge cookie-urile si istoricul si o sa iti mearga! uita-te aici daca nu stii sa le stergi http://www.youtube.com/watch?v=9ojrnq_Ze7I

neluL
| neluL a răspuns (pentru Alexutzu1996200696):

Scoate 's-úl din link https://
sa fie de genul http://www.facebook.com/

Alte răspunsuri