| AdevarSpun a întrebat:

*Nu pomeniti nimic de categorie
*Mesajele la misto vor fi din start ignorate si bineinteles ca nu vor primi funda si nimic bun
*Daca esti o persoana comunista care gandesti ca marea parte din populatia planetei mai bine nu postezi nimic.
*NU MA INTERESEAZA daca postezi sau nu, daca postezi bine daca nu, nu. Chiar nu ma afecteaza oricum eu vreau sa vad cum ganditi voi nu ca as avea nevoie de ajutorul vostru rolling on the floor.
Asa sa incepem
Daca te-ai plictisit deja pleaca! Nu ma intereseaza oricum daca citesti/scrii aici.
O da si am uitat ceva important. Nu dau nici un fel de premiu funda sau puncte absolut nimic! Eu zic sa nu te mai uiti ca ori cat de bun ar fi raspunsul tau eu nu te voi da nimic.
Se zice ca Dumnezeu da sanse egale la toti. Este o prostie. Mor sute de milioane de copii din Africa de foame, altii se sinucid din diverse motive nu de nebuni ce sunt ei, hehe e mult de vorbit aici deci sa incepem. Nu te sinucizi ca esti fericit crede-ma te sinzucizi ca NU ESTI fericit. De ce sa se sinucida un om bogat? E o prostie serios. Deci sa fie clar pentru toate planeta. Nu te sinucizi degeaba. Sper ca m-am facut inteles. Acum sa va explic despre scoala. Este cea mai proasta inventie facuta in istoria inventilor din lume. Asa ma si gresesc gramatical probleme? Nu ma intereseaza gramatica scrii degeaba. Deci scoala nu are folos, de ce?
- Esti batut la scoala, furat, injurat, etc. (Nu negati stiu ca este adevarat)
- Serios in orice clasa exista minimum 1 copil cretin care sa injure si sa distraga atentia la toti si nimic nu se mai intelege.
- Acel copil i infecteaza pe toti si totul devine doar niste sunete ciudate (ala vorbeste cu celalalt, altu se injura cu unu, altu vb cu profu. profu tipa sa se faca liniste, copii incep mai rau, se intoarce profu incep toti...) Astea sunt doar exemple orice se intampla in timpul orei ca sa te deranjeze, distraga, si ce sa intelegi ma?
- Frica de a veni la scola (te bate ala de te rupe daca ai dusmani)
- Vi acasa te speli, mananci, daca sunt parinti buni in timpul saptamanei cateva minute la pc sau tv DACA. Iti faci temele si te culci. Dimineata daca ai de dupamiaza iti faci temele, tot asa te speli mananci si iar teme. Daca esti de dimineata te speli optional mananci si te duci la scoala.
- Ce vedeti voi la televizor sunt oameni foarte prosti care nu stiu aproape nimcia dar stiu sa faca scandal sa se faca auziti sa cante, au in talent. BA SI CREDETIMA toti avem un talent. Absolut toti putem fi faimosi, frumosi, bogati, destepti, chiar f usor.
- Are cel mai cretin copil din clasa care e si tigan nu face nimic nu scrie nimic telefon smartphone cu net pe el se joaca in timpu orei n-are treaba isi bate joc de profi iar EU care nu scot un sunet scriu ma consum pentru scoala nu imi permit un telefon normal.
Este incredibil... Va mai si vad cu fite uite ba eu n-am nu stiu ce dar eu cer f mult de la viata un tel smartphone ce sa mai vreau in rest...
Daca ai carte ai parte...
Corect este "Daca ai talent ai parte" si dupa cum am zis mai sus toti avem dar este foarte bine ascuns.
Asa incepeti toti cu raspunsuri stupide rolling on the floor ce credeti ca luti funda daca ma criticati sau injurati? Nu frate nici cel mai destept raspuns sa fie raspunsu de la un geniu si nu va primi funda la pastele cailor. Ce va pasa voua de funda? Asa ziceti toti oricum nu am sa dau funda mai bine taceti din gura ca de asta stati pe TPU daca nu ar fi o metoda de rasplatire nu ar mai sta nimeni.
Deasta nici un raspuns nu este folositor pentru ca toate raspunsurile sunt date la misto pentru funde! Iar voi ca prostii nu va dati seama si dati funde degeaba. Principiu e sa ajuti nu sa primesti ba prostilor... Smecherilor... Hai comentati ca oricum nu castigati nimic :laughing

2 răspunsuri:
| DewLoWoofy a răspuns:

Imi pare rau pentru tine. Ai o gandire dezvoltata, observi lucruri pe care nu toata populatia idioata le observa, dar ideea e ca nu prea stii sa le exprimi... Daca te-ai chinui putin ai putea scrie o carte. Nu te mai stresa atata de problemele lumii, oricum nimanui nu ii pasa, toata lumea traieste pe cont propriu si toti sunt la fel in moduri diferite. Nu mai fi asa negativist/a, orice rau duce la bine. Asa e in viata. Am observat ca te-ai referit foarte mult la problemele legate de bataiile in scoala. Ce ai putea face ar fi sa vorbesti cu un profesor, cu parintii, sau pur si simplu sa iti strangi aliati cu care sa ii invingi pe cei ce te deranjeaza, ori sa ii ignori, ori sa fii mai inteligent ca ei si sa nu te cobori la nivelul lor. E alegerea ta. Si in legatura cu fericirea. Fericirea ti-o faci singur/a, la fel ca si norocul. E greu sa iti dau sfaturi nestiind exact situatia ta, dar banuiesc ca nu e una tocmai buna, si sincer iti spun, imi pare foarte rau pentru tine, as vrea sa te ajut. Daca ai nevoie de ceva, nu ezita sa imi trimiti un mesaj. Succes :*

| HeHe11 a răspuns:

Raspunsul meu nu e pentru Funda. Vreau sa comentez/scriu si eu ca tine.
Poate oi fii eu mic da na.
1.Scoala are un rost.Pe langa toate chestiile(bataie, teme etc.) Inveti si cu invatatu iti iei servici (doctor, medic etc.) Cu serviciul Castigi bani si cu banii iti faci o viata. Unele chestii de la scoala sunt din cauza noastra.
2.Viata e grea, dar usoara daca o infrunti.Nu e nimic daca nu faci fata.La un moment dat va trebuii.
3.Esti un om care priveste numai partile urate, grele ale vietii.
4.Mai tot mesajul tau e vorba despre FUNDA.
Eu scriu asta ca sa nu mai avem de aface cu cineva ca tine. Multumesc daca ai citit! O zi buna happy Si inca o intrebare.Esti EMO?