| anonim_4396 a întrebat:

Nu pot sa mi schimb avatarul pe mess...:-l
Ce fac?laughing

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Să ieşi de pe messenger şi să intri iar.

pa, pa.

| Zoet a răspuns:

Dai Sign Out si intra iar...
Incearca pana iti va iesi. Si mie mi s-a intamplat. Poate ai poze facite cu Webcamul si de asta. Mai sterge una si incerca poza pe care tu o doresti. La mine a mers si merge in continuare.
Succes, pa!:0-h

| XK a răspuns:

Restart la calculatorwinking merge sigur

| Anonim69 a răspuns:

Vino la mine sa ti bagi id ul, schimbi poza.intrii din nou la tine si merge.:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai de vreo 3 zile nu mai merge:-l...si am dat un restart si am iesit de 4035890 de oribig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa ma naiba cu zuumu tau:-l.

| zazzypunct a răspuns:

Pai iesi dupa mess cam o juma de ora si dupa intrii iar, sper sa mearga nu mi s-a intamplat asa cevathinking

Bafta!