| товарищ a întrebat:

Nu prea inteleg expresia :,, a ciufuli maimuta ", dau funda la raspunsul cel mai inteligent.

Răspuns Câştigător
| stef112 a răspuns:

A ciufuli maimuta inseamna a te lasata satisfacuta! hai frate ce e asa greu. cand iti zice cineva ca vrea sa iti ciufuleasca maimuta inseamna ca vrea sa aiba o partida de neuitat...laughingnu e cel mai inteligent raspuns dar am explicat cat am putut...

1 răspuns:
| Papa_Angelo_Mihai_1997 a răspuns:

Off doamne... gandeste-te la ce ar putea sa insemne maimuta avand in vedere ca e paroasa si incearca sa ai o gandire "perversa" dupa care asociezilaughing