| ralucaralu a întrebat:

Nu stiti jocuri in care tu esti medicul si vin la tine pacienti si iti spun ce au, ce ii doare, iar tu le dai un diagnostic(care crezi tu) si ii tratezi. Are nevoie o prietena si eu nu am gasit decat chestii in care ti se spune exact ce sa faci(de copii mici). Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Seby_3265 a răspuns:

House M.D., dar nu este foarte interesant, este repetitiv si plictisitor, dar ai nevoie de cunostinte medicale sa poti da un diagnostic bun.