| addelyna a întrebat:

Nu stiu cum sa fac.Imi place un tip si as vrea sa fiu cu el.in pauze cand stau cu prietenele mele pe hol si el trece il privesc dar apoi ma intorc eu nu l-am vazut pe el privindu-ma decat de cateva ori dar prietenele mele spun ca el ma priveste cand eu nu ma uit la el.Eu nu am vorbit cu el pana acum, si as vrea sa ii spun prin intermediul unei prietene ca il plac... oare e bine? daca nu ma place si o sa rada de minesad

Răspuns Câştigător
| pysynelw a răspuns:

Sunt baiat si iti voi da urmatorul sfat.incearcA sa te imprietenesti cu el prin diferite metode si dupa incearca sa il seduci sa ii arati ca il placi si el va intelege mesajul tau.incearca sa faci tu primul pas daca el nu face nimic in prezenta ta.si in privinta rasului de tine nu cred ca va rade de o fata frum care il place.nu mai sta pe ganduri lasa privitul treci la actiune, funda

1 răspuns:
| alexandra_9303 a răspuns:

Intermediul unei prietene?

nu.

mai bine vb tu cu el stiu e greu. fa rost de id lui vb cu el... cunoste`l descopera`l si lasa-l si pe el sa te cunoasca. fii isteata perspicace fal sa fie curios sa te cunosca mai mult cu fiecare zi. nu te rusina nu te inchide in tine ca o sa ramai doar cu privitul.
mult succes! :*