| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat laughingde 3 ani. a vorbit cu mine doar cateva minute.ma invitat la un bal(o maimutareala) dar n-am acceptat.Am aflat ca si lui ii place de mine dar nu are curajul sa-mi spuna.mereu trece cu bicicleta prin fata casei mele si se,, da" cu ea pe langa mine cand ies cu prietenele afara...am incercat sa-l abordez da nu vrea sa-mi raspunda... oare se lasa greu sau e pur si simplu idiot?laughing

Răspuns Câştigător
| FaNYsh a răspuns:

Eu cred ca nu e nici una din ele...tongueCred ca este doar timid sau vrea sa crezi ca nu ii place de tinehappy(dar cred ca e fraeir...esti destul de frumoasatongue)

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

BUna, daca il placi si crezi ca si el te place atunci nu mai astepta, intra in vorba cu el, gaseste un pretext si abordeaza-l cumva, poate ca te place si nu are curajul sa iti spuna acest lucru, fa tu primul pas.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mai incearca happy Bagate in seama cu el happy Si ca sa iti fie mai usor happy Si sa ai mai mlt curaj fa asta in prezenta unei prietenewinking
Vezi cum reactioneaza!love struck
Succes!kiss

| tarziu a răspuns:

Mai bine spune'i ca'l castrezi pe el, daca nu sta cu tine laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

buna... ignora-l arata-i ca nu teintereseza si sa vezi ce o sa te mai caute stai cu alti asta il va fc sa isi dea seama ca uh nu o sa-l ast o viata si cand o sa realizeze o sa te caute mai mult ca sigur daca nu merge cu vb buna intoarce foaia bafta

| AdnanaIoanaaa a răspuns:

Mumoasa am incercat... dar pur si simplu nu vrea sa stea de vorba cu mine. poate ma dau batuta.ca eu nu ii mai inteleg pe baietilaughingam aflat ca lui ii place de mine si eu il plac. dar amandoi suntem timizilaughingdar la vara fac eu primul pas si daca fuge. ii castrez cainelelaughing [cal iubeste tare multlaughing ]