| cipri08 a întrebat:

Nu stiu cum sa ma imbrac la balul bobocilor. Sunt baiat. Poate imi dati voi o idee?

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Buna!

ai putea incerca o tinuta la costum. dar daca nu`ti place sa porti sacou merge si pantaloni negri ori jeansi si o camasa in ce culoare vrei tu sau un tricou pe gustul tau.tongue tot ce conteaza e sa te simti comodwinking

11 răspunsuri:
| lolly_3072 a răspuns:

Cu ce iti place tie si in ce te simti confortabil.(P. S:asta inseamna sa te imbraci elegant.:pe)

| St!L a răspuns:

Participi si tu?

| yuli10 a răspuns:

Balul bobocilor nu e un bal, e un spectacol in mare parte. daca nu participi, imbraca-te cu orice iti place si iti vine bine.

| costyn162 a răspuns:

Nu ai mentionat daca participi sau nu... Dar daca participi cred ca ti se va spune de catre organizatori cam ce trebuie sa porti.Probabil ceva elegant.Costum, cravata, pantofi...

| RuSuLeTzZz a răspuns:

Ca mine laughing... blugi (diverse culori/modele) si o camasa (la fel) + adidas. Accesorii: bratara, lant si un ceas tongue. cam asta ehappy

| gabriela_7862 a răspuns:

Blugi si o camasa (nu neaparat alba, dar nici foarte colorata). in primul rand trebuie sa te si simti bine in haine, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pantaloni negri drepti...nu la dunga ca is naspa.
O camasa alba(nu de aia care purta bunicu) cu maneci scurte.
Adidasii...cu talpa joasa... daca nu ai... faci rosthappy
Cam atat... aaa ...vezi sa nu faci prostia sa te duci cu ochelari de soare in clublaughing
Have funhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar fi simplu pentru baieti, e usor:d credthinking
ma rog. mie una mi.ar placea sa vad baietii imbracati in ceva pantaloni. din denim sau eu stiu. da nu de stofa.si un tricou normal cu o vesta sau un tricou polo.sau o camasa.cu maneci 3/4. Si in club o sa fie cald. iar nimeni nu va sta dp hainele tale.deci nu te imbraca gros. daca nu participi e ok sa fi placut imbracathappy
si eu am aceeasi problemalaughing da mie mi se pare ca e f greu sa-mi aleg tinutalaughing[pentru fete:pe].
so. Distractie placuta:*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu as sugera o camasa lacoste modelul roz... o pereche de blugi putin mai conici daca se poate... daca blugi sunt putin mai lungi iti sugerez o pereche de pantofi(scarpi) alb .sau daca blugi sunt foarte putin mai jos de nivelul gleznei as sugera o pereche de scarpi cu piele intoara. .sau daca preferi ceva mai clubing.sugerez camasa alba si sa iti ridici manecile peste cot.blugi.si o pereche de tenisi.bafta:*

| ciolandop a răspuns:

Vezi aici http://dshop.cabanova.com/haine-barbati.html
Sunt foarte bune o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| PaulaMihoc a răspuns:

Poti sa te inspiri de aici http://bit.ly/balul-bobocilor. Nu stiu exact ce stil ai si ce cauti :).