| Seby80 a întrebat:

Nu sunt fan Justin Bieber. Dar cum a ajuns asa faimos, cum de are atatia bani sa isi ia orice masina vrea, cum? Cine la lansat in muzica? Se poate ca si cineva din romania sa ajunga la fel de faimos in zilele noaste?

3 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Nici eu nu sunt fană, dar se face atâta tam-tam pe tema asta încât am ajuns să îi cunosc povestea.
Justin Bieber și-a început drumul către celebritate postând videoclipuri pe youtube. Se pare că a avut multe vizualizări și a fost remarcat de Scooter Braun (managerul lui de acum). Acesta a văzut în Bieber un talent înnăscut și în prima zi în care l-a cunoscut l-a și dus în studio-ul lui Usher care l-a ajutat să devină cine este astăzi.
Sincer, mă îndoiesc că ar fi reușit să devină celebru dacă s-ar fi născut în România. Asta cred că îți răspunde la a doua întrebare...
Numai bine!

| NancySweetty99 a răspuns:

El la inceput punea videoclipuri pe YouTube Scooter Braun a vazut aceste videoclipuri si s-a intalnit cu el Si as a ajuns Justin Gaybar mare fraier tongue

| andruschi a răspuns:

A ajuns faimos pentru ca il place Selena Gomez; a facut si el 2-3 melodii iar banii au inceput sa curga. Nu stiu cine la lansat, dar ultima intrebare are un raspuns sigur NU