| zuzushi a întrebat:

Nu sunt o innebunita dupa hi5, sau ceva de genul, dar as vrea si eu sa aflu, daca se poate si daca exista, site uri cu ajutorul carora sa mi pot schimba skin ul la profil, dar sa fie unul mai special, unul pe care sa nu il aiba toata lumea. aveti vreo idee? happy

5 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Uite, poate e (putin) mai greu cu ceea ce-ti voi da eu deoarece trebuie sa-ti creezi singura skinul, dar avantajul e ca ti-l poti face dupa bunul plac! Eu zic pentru inceput sa te joci pe-acolo cu tools, sa descoperi cum stau treburile, vezi imaginile si cam ce ofera si primul skin sa-l faci in joaca... te ajuta intr-un fel pentru urmatoarele skinuri, iti ies mai bine. Singura chestie e ca site-ul e in engleza, dar nu reprezinta un impediment pentru niste skinuri profesionale si super dragute; D. Nici eu nu sunt nici pe departe o impatimata a hi5-ului, dar nu-mi prea plac skinurile pe care le au ei acolo, sunt prea comune... Ah! Am uitat, mai e un avantaj: cu site-ul ăsta poti ascunde undele optiuni ale hi5-ului (reclame, ori o sectiune pe care nu vrei s-o vada ceilalti membrii, gen: Friends, Comments, Stats, etc). Sper sa-ti fie de folos!

Oops, vorbaiala :D.

www.hi5profilegenerator.com

Eu zic ca-i cel mai bun in chestiile ăstea.

Pa-pa!

| babyangel a răspuns:

Http://welcome.haipa.ro/hi5-skins-layouts/

aici gasesti raspunsuri la multe intrebari.

| Mihaela_2782 a răspuns:

Intra pe tagged:)
www.tagged.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am eu add :alex_8976