| ღKittyღ_1281 a întrebat:

Numele lu zavoranca este oana sau ioana? ma gandesc ca este ioana si oana i se zice... da rnus tiu sigur ma ajutati?

9 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Oana.

| 30stm a răspuns:

Ioana...am auzit ca a spus pepe la happy hourwinking dar ii place sa i se spuna oana...rolling eyes

| LoveSelena a răspuns:

Numele ei este Oana Zavoranu

| adrian062 a răspuns:

Nu stiu.Intr-un timp aparuse la televizor ca ce nr are zavoranca la masina si era un nr de bucuresti cu 10 ana(B 10 ANA), de aico poti citi si si oana dar si ioana. Opinia mea :Eu zic ca o cheama Ioana Zavoranu. Funda?

| VladsBoss99 a răspuns:

Oana e un nume si ioana e altu.Deci numele adevarat este Oana Zavoranu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nume real: Zăvoranu Ioana
sursa : www.starmania.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele ei adevarat este Ioana Zavoranu. Doar ca nu-i place Ioana si se prezinta drept Oana.