| Happyjump a întrebat:

Numele meu este Sara. Multi rad mine si imi spun ca am un nume de câine. Vouă vi se pare chiar atât se urat numele meu?

10 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Important e sa iti placa tie nu altora happy

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

E un nume simplu și frumușel. Spune-le, mai degrabă, că ai nume de soprană...
Vezi, Sara(h) Brightman! happy

| Hakuouki a răspuns:

Banuiesc ca nu va mai avea efect si daca o spun eu, dar este un nume frumos, nou, elegant si melodios, in loc sa ii lasi sa te supere, mai bine ai fi mandra de numele tau.

| Happyjump explică:

Multumesc. Nu mi-a mai spus nimeni asta! Va pup!:*

| 2Low a răspuns:

Nu.Din contra e ceva nou intr-o tara plina de Ion, Gheorghe, Maria si Vasile.
Ce sa ceri de la niste copii?
Generatie distrusa.

| d33a15 a răspuns:

E un nume foarte frumos...si nu oricine are numele asta.nu îi lua in seamawinking

| Bubuletu a răspuns:

Lol, nu! De unde si pana unde " nume de caine"!? Stai linistita, e un nume frumos

| Beccaaa a răspuns:

Nu, chiar din potriva. Numele tau e super, mi-ar fi placut sa am acest nume happy Nu ii seama, ai un nume frumoswinking

| ovidiu2295 a răspuns:

Eu zic sa lasi lumea sa vorbeasca. Mereu va gasi motive de barfa indiferent daca te-ar chema cum ti-ai dori. Numele tau e foarte frumos sa stii!

| AbcAbvc a răspuns:

Salut Sara, nu cred ca numele tau este de caine. Ba din potriva numele "Sara" are origine evreiasca si simbolizeaza faptul ca esti o printesa sau doamna. In alte ordine de idei, nu ar trebui sa pui la suflet parerile celorlalti. Sunt sigura ca numele "Sara " este un nume mult mai frumos decat "Gheorghe" happy