| Annis a întrebat:

O intrebare : Care a fost cea mai lunga relatie a voastra si cat a durat?

Răspuns Câştigător
| EleM a răspuns:

Nu am prea avut relatii stabile...pur si simplu nu sint genul de persoana care sa-si dedice timpul relatiilor.
Dar totusi am fost si eu implicata in relatii.
Ce mai lunga a durat cam 1 an, aproape 2, dar un timp ne intelegem bine,si apoi ne indepartam, si iarasi de la inceput, ca niste COPIIhappy

5 răspunsuri:
| Genuitoarea a răspuns:

3 zileee b-). ehh. nu ma lua in seamarolling on the floor sunt mai nebuna eu asa de fel :* nu stiu. cred ca la 14 ani ai mei nu pot avea relatii stabile. baieti sunt nebunatici,, jukausi si pentru a fi smekeri te.ar insela cu prima fata de pe str laughing) orkm e amuzant si distraktivvv :X

| Diana_8956 a răspuns:

2 saptamanirolling on the floor

| ReadyToHelp a răspuns:

Cea mai lunga relatie a mea a durat 3 ani happy

| bebesan a răspuns:

9 ani + prezent

| bibisss a răspuns:

2 lunilaughing