| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru baieti big grin
Ce v-ar place sa primiti cadu la aniversarea de 1 an a relatiei?

5 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Nimic. As avea totul deja.

| dudeman13 a răspuns:

Daca baiatul are :
9 ani : un pistol cu apa
10 ani : o bratara
11 ani : un ceas de mana sau un lant
12 ani : un poster misto si MARE
13 ani : o esarfa, un tricou sau o sapca de rapper
14 ani : un film (NU ROMANTIC) sau joc pe calculator DAR vezi sa fie putin mai nasol ca sa fii sigura ca ii merge
15 ani : niste iarba sau un birthay sex big grin
16 ani : o carcasa pentru telefon sau un blowjob big grin
17 ani : o cutie de prezervative
18 ani : un halat sau daca sta mult in casa o lampa dinaia cu lava
19 ani : un juramant
20 ani : nimic

| omulvesel a răspuns:

laughing la 1 an nu asti stii sa vb si din astea cred ca o jucarie cu superman sau ceva din desena da sa fie colorata si mare! singer asta as vrea

| Cattuzu a răspuns:

La asta ma gandesc si eu numai ca la al2-lea anbig grin nu stiu, pentru mine oricum nu mai conteaza cadoul, am deja cel mai frum fapt care mi se putea intampla, prietena mea si cu asta am zis totbig grin

| razvanadi a răspuns:

Juramant ca o sa ma respecte pe viitor.