| ghkjghk a întrebat:

O parere? Nu vreau numai calitati ca sa primiti funda. vreau sfaturi ce credeti ca ar trebui sa ma adaug. ce scris. ce postari sa mai fac etc. FUNDOI. http://rockeritza-manelista.blogspot.com

2 răspunsuri:
| PasareaNeagra a răspuns:

Mie mea palcut, cred ca mai multe poze nu ar incurca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptul ca ai pus "rockeritza-manelista" ma face din start sa nu vreau sa citesc mai departe. Dar am citit,iar postarile sunt dragute. Mi se par culori putin cam multe, amestecate, iar asta imi cam fura privirea. Eu ti-am spus parerea mea sincera,dar cel mai mult conteaza sa-ti placa tie,sa scrii ce simti, ce gandesti. Poti posta intamplari frumoase cu prietenii sau melodii care iti plac, care te leaga de ceva. Bafta!