| jojo_4340 a întrebat:

O problema. laughing. Cum se trimite solicitare de prietenie pe "Twitter"?batting eyelashes. plsss :* funditshaaalove struck

Răspuns Câştigător
| CristineDelaruss a răspuns:

Buna.
Nu se poate trimite o anumita solicitare. Dai "Follow" la fiecare persoana pe care o crezi importanta pentru tine, iar pe wall'ul tau va aparea postarea acelei persoane in fiecare clipa in care le posteaza, iar astfel vei fi anuntata.
Bafta!

1 răspuns:
| OglindaOarba a răspuns:

Intri pe pagina persoanei respective si sub poza apare "Follow" dai click acolo happy
:*