| alexandra199711812 a întrebat:

O sa va fac cadou de paste o funditahee hee raspundeti doar la asta :
De ce va plac iepurii? big grin

Răspuns Câştigător
| mystyllecaty a răspuns:

Iepurasii sunt foarte dragalashi si scumpei.Au ochii mari si urechile lungi, cu adevarat adorabili! Sunt si pasnici.i foarte darnicilaughinglaughing

17 răspunsuri:
| Malphas a răspuns:

Nu imi plac.winking

| Candice a răspuns:

Sunt mici albi si pufosi :X si duuulci ca o savarina

| Patricia a răspuns:

Pt ca sunt adorabilllii:X

| PeStraziGoale a răspuns:

Cine a spus ca imi plac?

| Broadband a răspuns:

Ai 50 de funda sa dai la toti?
pana diseara se strang o gramadalaughing
trebuie sa-i multumesti pe toti acum...

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Buna,

Pai mie imi plac iepurii fiindca sunt asa de dragalasi cu blanita aia pufoasa, moale si catifelata, cu boticul ala mic, cu nasul pe care-l misca asa de dragut, si cu mustacioarele alea micute love struck
Sunt extraordinari de scumpi si plus ca sunt niste animale placute de companie. Am uitat sa mai mentionez un lucru: imi plac si pentru ca au o figura asa adorabila si au urechile alea mari dragute foc iar culoarea nu conteaza, le sta bine in orice culoare.

Pa, pa.

| maiamoniblueberry a răspuns:

Sunt adorabili :X

| Cici4Mici a răspuns:

Imi plac iepurii ca sunt dragalasi, cuminti si ca se foloseste de paste expresia "Vine iepurasul si va aduce oua rosii".

| Dragosh195 a răspuns:

Buni la gustwinking

| UnZambetTeRog a răspuns:

Deoarece sunt draguti love struck

| bestofninja a răspuns:

Sunt frumosi, dragalashi, au blana moale si au codita scurta. Funda? plizz

| anka_1715 a răspuns:

Pentru ca sunt asa pufosi si au o fata adorabila love struck:X:X imi plac iepurii in special albi

| georgy30 a răspuns:

Pentru ca imi place blana lor pufoasa...

| Th3Public3N3MY a răspuns:

Mie imi plac pentru ca sunt pufosi, blanzi, dragalasi... Si mai ales cei albi! Funda?

| SerjRap93 a răspuns:

Mie imi plac iepurasii pentru ca au cea mai tare revistabig grin

| hardy10000 a răspuns:

Mie imi plac iepurii pentru ca sunt mici,frumosi, pufosi, dragalasi si amuzanti. Funda?

| Teodor555 a răspuns:

Pentru ca au urechi mari si cum sar.